Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies
