Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
