Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: File name
ar: اسم الملف
