Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Options
ast: Opciones

en: File name
ast: Nome del ficheru
