Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: File name
bn: ফাইল নাম
