Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije
