Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Options
ca: Opcions

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Migrate
ca: Migració

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer
