Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Options
cs: Možnosti

en: File name
cs: Název souboru

en: Upload file
cs: Nahrát soubor
