Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: File name
cy: Enw ffeil
