Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Options
da: Valg

en: File name
da: Filnavn

en: Upload file
da: Upload fil

en: Migrate
da: Migrér

en: Edit file
da: Redigér fil
