Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Options
el: Επιλογές

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου
