Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: File name
fa: نام فایل

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل
