Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Options
fi: Valinnat

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: Migrate
fi: Muuta
