Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
