Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Options
he: אפשרויות

en: File name
he: שם קובץ

en: Migrate
he: מיגרציה
