Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: File name
is: Skráarnafn
