Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол
