Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: File name
ku: ناوی پەڕگە
