Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Options
lt: Nustatymai

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Upload file
lt: Įkelti failą
