Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд
