Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प
