Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
