Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Options
nl: Opties

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Migrate
nl: Migreren

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Edit file
nl: Bestand bewerken

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: URL Path
nl: URL-pad
