Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti
