Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Options
ro: Opţiuni

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Migrate
ro: Migrare
