Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet
