Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Options
sk: Nastavenia

en: File name
sk: Názov súboru

en: Upload file
sk: Nahrať súbor
