Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு
