Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: File name
az: Fayl adı

en: Migrate
az: Mirasiya
