Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo
