Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Options
es: Opciones

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Upload file
es: Subir archivo

en: File Name
es: Nombre del archivo
