Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Options
gl: Opcións

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Migrate
gl: Migrar
