Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર
