Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: File name
hu: Fájlnév

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: File Name
hu: Fájlnév
