Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Options
id: Opsi

en: File name
id: Nama berkas
