Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Options
it: Opzioni

en: File name
it: Nome del file

en: Upload file
it: Caricamento del file
