Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: File name
jv: Jeneng berkas
