Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: File name
ka: ფაილის სახელი
