Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Options
lv: Iespējas

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Migrate
lv: Migrēt
