Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Path
pt: Caminho

en: Options
pt: Opções

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Upload file
pt: Enviar arquivo

en: Migrate
pt: Migrar
