Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Options
sv: Alternativ

en: File name
sv: Filnamn

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Migrate
sv: Migrera
