Pathed files (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
