Pathrevisions (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Path
fi: Polku

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Use absolute link (begins with "http://")
fi: Käytä absoluuttista polkua (alkaa "http://")

en: Content revision
fi: Sisällön versio

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
fi: Valitse tämä vaihtoehto tulostaaksesi absoluuttinen linkki. Tämä on pakollista jos haluat käyttää polkua linkin kohteena (ts. yläpuolella oleva "tulosta kenttä linkkinä").
