Pathrevisions (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Path
nl: Pad

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).
