Pathrevisions (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Path
sv: Sökväg

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Use absolute link (begins with "http://")
sv: Använd absolut länk (börjar med "http://")

en: Content revision
sv: Version av innehåll

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
sv: Aktivera detta alternativ för att mata ut en absolut länk. Obligatoriskt om du vill använda sökvägen som en mållänk (som i "mata ut detta fält som en länk" ovan).
