Pathrevisions (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Path
oc: Camin

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Use absolute link (begins with "http://")
oc: Utilizar un ligam absolut (començant per "http://")

en: Content revision
oc: Revision de contengut

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
oc: Activar aquesta opcion per afichar un ligam absolut. Requis se volètz utilizar lo camin coma una destinacion de ligam (coma dins "afichar aqueste camp en tant que ligam" çaisús).
