Pathrevisions (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Get the actual node from a node revision.
uk: Отримати актуальний матеріал з редакції.

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
uk: Цей параметр вмикається для виведення абсолютного посилання. Вимагається, якщо необхідно використати шлях як посилання на призначення (як у пункті "Виведення даного поля в вигляді посилання" вище)
