Pathrevisions (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Node
pl: Węzeł

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: Content revision
pl: Wersja zawartości

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
pl: Włącz tą opcję aby wypisywać odnośniki absolutne. Jest to wymagane w przypadku używania ścieżki jako miejsca docelowego (tak jak powyżej "wyświetlaj pole jako odnośnik").
