Pathrevisions (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Node
tr: Düğüm

en: Path alias
tr: Takma ad

en: Use absolute link (begins with "http://")
tr: Mutlak bağlantı kullan ("http://" ile başlar)

en: Content revision
tr: İçerik sürümü

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
tr: Mutlak bağlantı çıktısı oluşturmak için bu seçeneği etkinleştirin. Bağlantı hedefi olarak yolu kullanmak istiyorsanız (yukarıdaki "bu alanın çıktısını bağlantı olarak oluştur" kısmında olduğu gibi) zorunludur.
