Pattern Builder (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: characters
ast: caráuteres
